בזל 34, ת"א
054-3208512
Basel@daniellalehavi.com
א'-ה': 09:30-20:00
ו': 09:00-15:00
מפה

מרכז צמרות, הרצליה
054-6451199
Tzamarot@daniellalehavi.com
א'-ה': 09:00-19:30
ו': 09:00-15:00
מפה


רוטשילד 21, ת"א
054-3208515
rothschild@daniellalehavi.com
א',ג',ד',ה': 09:30-19:30
ב': 09:30-17:30
ו': 09:00-14:30
מפה

שדרות מוריה 40, חיפה
054-3208517
Haifa@daniellalehavi.com
א'-ה': 09:00-19:30
ו': 09:00-15:00
מפה

שדרות ממילא, ירושלים
054-6060217
mamila@daniellalehavi.com

א'-ה': 09:30-22:00
ו': 09:00-15:00
שבת :45 דק' מצאת השבת ועד 23:00
מפה

קניון רמת אביב
054-3208514
Ramataviv@daniellalehavi.com
א'-ה': 09:30-21:30
ו': 09:00-15:30

שבת :45 דק' מצאת השבת ועד 23:00
מפה

קניון גבעתיים
054-3208516
Givataim@daniellalehavi.com
א'-ה': 09:30-22:00
ו': 09:00-15:00
מפה


קניון רננים,רעננה
054-3208520
Renanim@daniellalehavi.com
א'-ה': 09:30-22:00
ו': 09:00-15:00
שבת :45 דק' מצאת השבת ועד 23:00
מפה

מרכז בן גוריון, ראשל"צ
054-3208519
Rishon@daniellalehavi.com
א'-ה': 09:30-18:00
ו': 09:00-14:00

אאוטלט- תל גיבורים 5, ת"א
054-3208513
studio@daniellalehavi.com
א'-ה': 09:30-18:00
ו': 09:00-15:00
מפה